DIVADELNÍ INTERNETOVÝ KLUB

nastavit jako domovskou stránku

Skupina IK-131

Cena legitimace: 1320 Kč

Adresát neznámý Viola 12. září 20:00
Ptáci Troníček - KOC 16. a 20. října od 19:00
Velký Gatsby Divadlo AD Příbram v ŽDJC 7. listopadu 19:00
Stará dobrá kapela Palace prosinec 2016

Skupina IK-130

Vyprodáno

Ty dvě, které obědvají KAMPA 19. dubna 19:30
Kdo se bojí Virginie Woolfové ? Divadlo ROKOKO 26. května 19:00
Noc tribádek Žižkovské divadlo J.C. 4. června 19:00
Buenos Aires, vystupte ! Divadlo Na prádle 26. září 20:00

Skupina IK-129

Vyprodáno

Žena a megera Troníček 21. ledna 19:00
Art Divadlo Bez zábradlí 15. února 19:00
Němý Bobeš Divadlo Járy Cimrmana 15. března 19:00
Když teče do bot Viola 4. října 20:00

Skupina IK-128

Vyprodáno

Dva muži v šachu Divadlo Bez Hranic 13. ledna 19:30
Máj Viola 2. února 20:00
Midsummer Divadlo v Řeznické 30. března 19:30
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách divadlo ABC 25. dubna 19:00

Skupina IK- 127

Vyprodáno

Víkend s Bohem Divadlo Na prádle 19. listopadu 19:00
Hodina před svatbou Rokoko 8. prosince 19:00
Podivný případ se psem Kalich 11. února 19:00
Mandarínková izba Teatro Wüstenrot Bratislava   22. února 19:00

Skupina IK-126 Zadáno pro ÚPJČ

Vyprodáno

Commedia finita Viola 4. listopadu 20:00
Listopad ABC  24. února 19:00
Leni Divadlo v Řeznické 23. března 19:30
Krásné psací stroje Divadlo Na zábradlí 4. dubna 19:00

Skupina IK-125

Vyprodáno

Krakatit Švandovo divadlo 7. října 19:00
39 stupňů Žižkovské divadlo J.C. 3. listopadu 19:00
Edith a Marlene Divadlo Pod Palmovkou 12. prosince 19:00
Bosé nohy v parku Divadlo U Hasičů 15. března 19:00

Skupina IK-124

Vyprodáno

Stařec a moře Viola 14. září 20:00
Frida K. Žižkovské divadlo J.C. 5. nebo 23.10 19:00
Sirotci Bytové divadlo F. Vaňka  2015
Leni Divadlo v Řeznické 20. ledna 19:30

Skupina IK-123

Vyprodáno

Smích zakázán Žižkovské divadlo J.C. 5.6. /21.6. 19:00
Perfect Days Divadlo Aréna ve Fénixu 17. srpna 19:00
Garderobiér Divadlo Bez zábradlí  8. listopadu 19:00
Harmonie Troníček 20. října 19:00

Skupina IK-122

Vyprodáno

Celebrity Divadlo Pod Palmovkou 17. dubna 19:00
Korespondence V + W Divadlo Na zábradlí 4. května 19:00
Commedia finita Viola 3. června 20:00
Horečka sobotní noci Kalich 2. října 19:00

Skupina IK-121

Vyprodáno

Panika Troníček 24.února 19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký Žižkovské divadlo J.C. 22. března 19:00
Přízrak Londýna Hybernia 10. dubna 18:00
Ani spolu, ani bez sebe Kalich 20. května 19:00

Skupina IK-120

Vyprodáno

Buth Cassidy a Sundance Kid  Malostranská Beseda 15. února 20:00
 Chopin v porcelánu   Troníček 4. a 19. března 19:00
 V + W revue ABC 4. června 19:00
Stará dáma vaří jed Viola 20. dubna 20:00

Skupina IK-119

Vyprodáno

Když se zhasne Žižkovské divadlo J.C. 28. prosince 19:00
Malé manželské zločiny Štúdio dva v Paláci Fénix 19. ledna 19:00
Listopad ABC 3. února 19:00
Smluvní vztahy Viola 11. března 20:00

Skupina IK-117

Vyprodáno

Chaos Troníček 1. října 19:00
Anna Karenina Divadlo Na zábradlí 21. listopadu 19:00
Jenom život Činoherní studio Bouře            v divadle V Rytířské 17. prosince 19:00
DNA Palác Fénix 28. ledna 19:00

Skupina IK-116

Vyprodáno

Ideální pár ŽDJC 8. října 19:00
Hvězda Studio dva 18. listopadu 19:00
Manželský poker Palace 9. prosince 19:00
Století hitů Viola 27. ledna 20:00

Skupina IK-115

Vyprodáno

Rybárik kráľovský Studio L+S 27. srpna 19:00
Zahrada Jane Austenové Viola 29. září 20:00
Kvartet Divadlo Bez zábradlí 13. října 19:00
Žena za pultem 2 Kalich 18. listopadu 19:00

Skupina IK-114

Vyprodáno

Antoinetta-královna Francie Hybernia 15. května 18:00
Úhlavní přátelé Divadlo v Rytířské 3. června 19:00
Bylo nás pět ABC 17. září 19:00
Miluji tě, ale.. Palace 10. listopadu 19:00

Skupina IK-113

Vyprodáno

Buržoazie Divadlo Na zábradlí 30. dubna 19:00
The Gin Game (Džin) Viola 31. května 20:00
Kdo se bojí Wirginie Woolfové ? Rokoko 18. června 19:00
Bluff Divadlo v Celetné 7. října 20:30

Skupina IK-112

Vyprodáno

Zorro Hybernia 7. února 18:00
A voda stoupá Rokoko 12. března 19:00
Neumím jinak než láskou Viola 16. dubna 20:00
Garderobiér Div. B. Polívky v paláci Fénix 19. května 19:00

Skupina IK-111

Vyprodáno

Žena z Korinta Viola 15. ledna 20:00
Terminus divadlo v Celetné 22. dubna 19:30
Rváč Divadlo ABC 5. března 19:00
Iluzionisti Studio L+S v paláci Fénix 7. dubna 19:00

Skupina IK-110

Vyprodáno

Čtyři vraždy stačí, drahoušku ! divadlo Aqualung v ŽDJC 24. ledna 19:00
Heslo morálka Palace 20. února 19:00
Život na trikrát Studio L+S v paláci Fénix 24. března 19:00
Jistě, pane premiére Divalo Bez zábradlí 5. dubna 19:00

Skupina IK-109 zadáno pro ÚPJČ

Vyprodáno

Druhá smrt Johanky z Arku Divadlo v Rytířské 29. listopadu 19:00
Romeo a Julie Divadlo v Celetné 10. prosince 19:00
Zlatá šesesátá aneb deník Pavla J. Divadlo Na zábradlí 20. ledna 19:00
Nějak se to zvrtlo Viola 4. dubna 20:00

Skupina IK-108

Vyprodáno

Století hitů  Viola  10. prosice 19:00
Zorro Hybernia 18. ledna 18:00
Válka Roseových Žižkovské divadlo J.C. 10. února 19:00
Lháři Divadlo Bez zábradlí 17. března 19:00

Skupina IK-107

Vyprodáno

Drž mě pevně, miluj mě zlehka ABC 18. září 19:00
Druhá smrt Johanky z Arku Divadlo v Rytířské 1. října 19:00
Poslední ze žhavých milenců Divadlo Bez zábradlí 1. prosince 19:00
Pomáda Kalich 30. ledna 19:00

Skupina IK-106

Vyprodáno

Sen čarovné noci ABC 11. června 19:00
Život jako smršť Viola 16. září 20:00
Rande s duchem Žižkovské divadlo J.C. 26. května 2014 19:00
Sbohem, zůstávám ! Kalich 14. listopadu 19:00

Skupina IK-105

Vyprodáno

Premiéra mládí Divadlo v Řeznické 6. května 19:30
Ženy přežijí ! Palace 3. června 19:00
Moje hra Kalich 1. října 19:30
Poprvé vdaná Divadlo v Rytířské 12. října 19:00

Skupina IK-103/B

vyprodáno

...a na hrušce sedí diktátor Žižkovské divadlo J.C. 8. března 19:00
Věštkyně, vraždy a jasnovidci Rokoko 13. dubna 17:00
Králova řeč Divadlo Pod Palmovkou individuelně
Frankie & Johnny Divadlo v Rytířské 26. září 19:00

Skupina IK-103/A

Vyprodáno

... a na hrušce sedí diktátor Žižkovské divadlo J.C. 8. března 19:00
Věštkyně, vraždy a jasnovidci Rokoko 2. dubna 19:00
Frankie & Johnny Divadlo v Rytířské 15. května 19:00
Králova řeč Divadlo Pod Palmovkou 1. června 17:00

Skupina IK-102

Vyprodáno

Úsměv Dafné Rokoko 28. března 19:00
Sám na dva šéfy Divadlo Pod Palmovkou 24. dubna 19:00
Válka Roseových Žižkovské divadlo J.C. 6. května 19:00
Smíšené dvouhry Divadlo v Celetné  odloženo

Skupina IK-101

Vyprodáno

Něžná je noc Divadlo v Celetné 9. února 20:30
Nezvěstná Žižkovské divadlo JC 6. března 19:00
Ostatní světy ABC 4. dubna 19:00
Jako zázrakem Viola 29. května 20:00

Skupina IK-100

Vyprodáno

Vražda v salónním coupé ŽDJC 20. ledna 19:00
Don Quijote Kalich 19. února 19:00
Zpívání v dešti Hybernia 26. března 19:00
Každý rok ve stejnou dobu Divadlo Bez zábradlí 13. dubna 16:00
Dům u čtyř letor Fidlovačka 21. ledna 19.30
Soukromý skandál Palace 5. února 19:00
Baronky Kalich 15. března 19:00
Po zkoušce Divadlo v Řeznické 12. dubna 19:30

Skupina IK-98 zadáno pro ÚPJČ

Vyprodáno

Pan Theodor Mundstock Činoherák Ústí v Celetné 7. listopadu 19:30
Tramvaj do stanice touha Divadlo Pod Palmovkou 1. prosince 19:00
Tisíc a jedna vášeň Viola 24. ledna 20:00
Na fašírky mi nesiahaj Palace 28. května 19:00

Skupina IK-95

Vyprodáno

Hello Dolly Hybernia 20. listopadu 19:00
Ještěrka na slunci Divadlo v Řeznické 11./21.prosince 19:30
My Fair Lady Fidlovačka 29. ledna 19:30
Hrdý Budžes Divadlo Bez zábradlí 27. února 19:00
Iva Horová, mobil:+420 605 951 175, e-mail: iva.horova@email.cz skype
webdnes.cz
©2009, Divadelní Internetový Klub TOPlist