Pomáda

Kalich

30. ledna 19:00

Praha se připojuje k celosvětovým oslavám 40. výročí premiéry legendárního amerického muzikálu Pomáda na newyorské Broadwayi, jeho novým nastudováním             v Divadle Kalich.

Pomáda patří mezi nejdéle uváděné tituly v muzikálové historii. Získala celkem 7 nominací na Tony Awards (divadelní „Oscar“) byla přeložena do 37 jazyků a zhlédlo ji více než 5 miliónů diváků v různých koutech planety. Divácké rekordy ve všech zemích trhala také její filmová verze s Johnem Travoltou a Olivií Newton–John v hlavních rolích.

Pomáda v Divadle Kalich, v režii respektovaného choreografa a režiséra Jána Ďurovčíka,  slibuje efektní taneční show plnou nestárnoucích hitů, energie, romantiky, humoru a dechberoucích výkonů. Klidně podlehněte nakažlivé chuti do života, hoďte starosti za hlavu a vraťte se zpátky do časů, kdy se vše podstatné odehrávalo na tanečním parketu. Už první pecka vám rozproudí krev v žilách…

Hrají, tančí, zpívají:  Jan Kříž/ Roman Tomeš/Přemysl Pálek,  Nela Pocisková/Kateřina Steinerová/ Veronika Gidová, Tomáš Savka/Petr Novotný, Michaela Doubravová/Markéta Procházková, Tomáš Löbl/David Gránský, Nina Horáková/Marie Blahynková,  Juraj Bernáth/ Michal Pleskot, Veronika Veselá/Veronika Bošjaková, Petr Šudoma/ Peter Veslár, Ivana Korolová/Kateřina Herčíková, Martin Bačkovský/Jan Tenkrát, Kateřina Šildová/ Charlotte Doubravová, Zbyněk Fric/ Jan Kříž.