Zorro

Hybernia

7. února 18:00

 

Legendární příběh chilské autorky Isabel Allende inspiroval hudební skupinu THE GIPSY KINGS

a jednoho z nejlepších hudebních aranžérů Johna Camerona, kteří uvedli muzikál v Londýně 15. 7. 2008. Ukázalo se, že souboj dobra a zla, lásky a vášně, ve spojení se songy jako „Bamboleo

( pro připomenutí ukázka na http://www.youtube.com/watch?v=-5hqmdMU130 )

nebo „Djobi Djoba“ či  „Baila Me“     a mnoha dalšími novými skladbami    v rytmu flamenca, se rázem stal hitem sezóny s nominací na prestižní divadelní ceny. Podmanivá hudba s živými hráči přímo na scéně, jedinečná choreografická a akrobatická čísla, flamenco a emocionálně nabitý romantický příběh – to vše je muzikál Zorro. Přes dramatičnost děje nepostrádá inscenace četné komické prvky a kouzelnické triky, které ji činí zajímavou i pro děti. 

Hrají a zpívají: Diego/ZorroMarek Holý / Lukáš Janota / Robert Urban, Inez - Monika Absolonová / Světlana Janotová / Ivana Vaňková, Luisa - Radka Pavlovčinová / Johana Gazdíková / Viktoria Matušovová, Ramón - Roman Vojtek / Robert Jícha / Dušan Vitázek, García - Henrich Šiška / Milan Němec / Tomáš Sagher, Starý cikán/Don Ale - Oldřich Kříž / František Horáček / Ladislav Kolář,  Joaquín, kytarista Dario Piga / Petr Vít a další.

Režie: Petr Gazdík