Ženy na pokraji nervového zhroucení

Divadlo Na Fidlovačce

2020

Neodolatelná kombinace romantiky a humoru, silných postav, nádherných melodií a hereckých a pěveckých příležitostí.

“Almodóvarovy Ženy na pokraji vás nadzvednou a roztaví vaše srdce.” The Times

“Nádherná a přitom upřímná oslava ženské schopnosti přežít.” The Independent

Ženy na pokraji nervového zhroucení, muzikál na motivy slavného filmu Pedra Almodóvara, je podle The Guardian ‘jedním z nejsilnějších a nejoblíbenějších představení londýnského West Endu poslední doby’. Představení již získalo dvě nominace na Cenu Tony.

 Muzikál se odehrává v ulicích Madridu konce osmdesátých let. Madrid pulsuje uměním, milováním a sváděním, ale Pepin život visí na vlásku, právě ji opustil přítel Iván. A pak se objeví Ivánova exmanželka, Ivánův syn a jeho mladá snoubenka. Aby to bylo ještě horší, nejlepší Pepina přítelkyně, Candela, pravděpodobně chodí s teroristou.

V režii Kateřiny Duškové hrají: Iva Pazderková, Petr Stach, Lukáš Vlček, Lukáš Rous, Martina Šťastná, Antonie Talacková, Natália Drabiščáková, Pavla Tomicová, Lukáš Adam, Daniel Ondráček, Martina Randová, Sandra Pogodová, Vanda Chaloupková, Lukáš Pečenka, Anna Bazgerová, Michaela Lohniská, Eliška Nezvalová, Michal Maléř, Barbora Mošnová, Gustav Hašek, Jakub Slach, Jiří Racek, Ctirad Götz, Zdeněk Palusga, Zdeněk Maryška a mnoho dalších..